Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Utility >

Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí

Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí

Cena produktu Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí není známa.

 

Popis produktu Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí: Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí nformace o Acronis Snap Deploy 3.0 Konfigurace diskových obrazů vytvořených pomocí Acronis Snap Deploy mohou být instalovány z optického disku nebo s využi... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí - popis

nahoru

Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí nformace o Acronis Snap Deploy 3.0 Konfigurace diskových obrazů vytvořených pomocí Acronis Snap Deploy mohou být instalovány z optického disku nebo s využitím multicastu na desítky nebo stovky počítačů na lokální síti současně. Se samostatně licencovaným doplňkem Acronis Universal Deploy mohou správci IT instalovat nové systémy s odlišným hardwarem a stále používat půdní, uložený diskový obraz. Pro zajištění řádného spuštění počítače jsou automaticky nebo manuálně vybrány ovladače zařízení a HAL vrstvy. Tento produkt je dostupný ve verzi workstation nebo server. Nové vlastnosti verze 3.0 zahrnují: Spouštění po síti umožňuje vzdálené bootování a vypínání počítačů, dokonce, i když nejsou v jedné síti s Acronis Deploy Server. Plánování deploymentu umožňuje flexibilitu při jeho provádění. Centralizovaná management konzola poskytuje možnost vytvoření a správu úkolů deploymentu z jednoho umístění. Úplná podpora Microsoft Windows Server 2008 zajišťuje kompatibilitu s nejnovějšími technologiemi společnosti Microsoft. Flexibilní licencování jak pro pracovní stanice, tak i pro servery. Uživatelský deployment umožňuje koncovým uživatelům provést samostatně autorizovaný deployment systému pomocí výběru přednastaveného úkolu, z nabídky spouštění sítě. Podpora předinstalačního prostředí (PE) (WinPE 2.0/BartPE) dovoluje automatický deployment a provádění skriptů v PE, zahrnující nástroj tvorby médií PXE. Plné zabezpečení zajišťuje filtrování MAC, možnost chránit diskový obraz heslem a prevence neautorizovaného spuštění bootovatelných komponent Acronis.

Výrobce Acronis

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, CAD, Vyúkové programy.

Nejlevnější Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí akční ceny - Levné Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Acronis Snap Deploy 3.0 CZ 1 - 9 licencí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Utility.